Cennik usług korepetycji oraz szkoleń językowych

Wszystkie przedmioty w tej samej cenie – angielski, matematyka, polski, chemia, fizyka, biologia, niemiecki (..) Cena jest uzależniona od poziomu nauczania.

Szkoła podstawowa

Proponujemy korepetytorów specjalizujących się w poszczególnych przedmiotach szkolnych na poziomie szkoły podstawowej. Pomoc z zadaniami domowymi oraz opanowaniem materiału szkolnego z wybranego przedmiotu szkolnego szkoły podstawowej. Języki obce oraz inne przedmioty szkolne, także przygotowanie do egzaminu 8-klasisty. Doczytaj więcej bądź zamów lekcję próbną pod grafiką z cennikiem.

Szkoły podstawowe / egzamin 8 klasisty

Kliknij i dowiedz się więcej na temat…

Szkoła średnia na poziomie podstawowym

Proponujemy doświadczonych korepetytorów specjalizujących się w poszczególnych przedmiotach szkolnych na poziomie podstawowym szkoły średniej. Pomoc z zadaniami domowymi oraz opanowaniem materiału szkolnego z wybranego przedmiotu szkolnego szkoły średniej. Języki obce oraz inne przedmioty szkolne, także przygotowanie do matury podstawowej. Doczytaj więcej bądź zamów lekcję próbną pod grafiką z cennikiem.

Szkoła średnia / matura podstawowa

Kliknij i dowiedz się więcej na temat…

Szkoła średnia na poziomie rozszerzonym

W tej grupie znajdziemy najbardziej doświadczonych fachowców od korepetycji, specjalizujący się w poszczególnych przedmiotach szkolnych na poziomie rozszerzonym szkoły średniej. Możliwość przerabiania materiału ponadprogramowego. Języki obce oraz inne przedmioty szkolne, także przygotowanie do matury rozszerzonej. Doczytaj więcej bądź zamów lekcję próbną pod grafiką z cennikiem

Szkoła średnia / matura rozszerzona

Kliknij i dowiedz się więcej na temat…

Szkolenia językowe

Szkolenie Językowe różni się od korepetycji podejściem do nauczania. Podczas prywatnych lekcji skupiamy się głównie na praktycznym zrozumieniu języka w taki sposób, aby uczeń w jak najszybszym czasie mógł realnie używać swoich umiejętności językowych w mowie. Gramatyka schodzi na drugi plan w przeciwieństwie do szkolnego systemu nauczania. Zajęcia językowe odbywają się standardowo w naszym lokalu bądź online. Doczytaj więcej bądź zamów lekcję próbną pod grafiką z cennikiem

Szkolenia językowe poziom podstawowy

Szkolenia językowe poziom średniozaawansowany

Szkolenia językowe poziom zaawansowany

Kliknij i dowiedz się więcej na temat…