O nas

Nasz system opiera się na doświadczeniach zdobytych przez realizację dziesiątek tysięcy godzin zajęć z naszymi klientami. Stawiamy na młodych energicznych i zaangażowanych nauczycieli, którzy indywidualnie podchodzą do każdego ucznia. 

Dlaczego warto nam zaufać?

Nasza firma jest godna zaufania, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia oraz niezliczone pozytywne opinie wystawione przez naszych klientów na wielu portalach edukacyjnych, które można sprawdzić czytając o nas więcej w sieci. Nasi wykwalifikowani korepetytorzy są pełni energii oraz bardzo zaangażowani, dzięki czemu uczniowie szybko się rozwijają.

Zwieńczeniem oraz niezbitym dowodem jakości naszych usług jest darmowa i niezobowiązująca lekcja próbna, którą oferujemy.

O nas - smartminds3
O nas - smartminds2

Nasza oferta

W naszej ofercie znajdziesz Korepetycje online lub stacjonarne dla uczniów szkół podstawowych i średnich, a także Szkolenia Językowe na różnych poziomach zaawansowania, dla różnych grup wiekowych. 

Oferujemy korepetycje online z matematyki, angielskiego, polskiego, chemii, fizyki (oferta), a także zajęcia z dojazdem na terenie powiatu będzińskiego, gliwickiego, tarnogórskiego i wielu miejscowości wchodzących w skład Metropolii Śląskiej, włącznie z ościennymi.

Oferujemy także mini grupy 2-3 osobowe oraz stacjonarne kursy grupowe. Nie tylko dla szkoleń językowych ale także dla uczniów potrzebujących pomocy w formie korepetycji, włączając w to kursy przed egzaminami ósmoklasisty lub przed maturami.

Zapraszamy do darmowej lekcji próbnej oraz konsultacji telefonicznej

O nas - smartminds1

Jak działamy?

Wszystkie formalności i płatności załatwiasz online poprzez swój dedykowany profil klienta. Ale to nie wszystko – oferujemy również aplikację mobilną, gdzie masz dostęp do konta ucznia. A dla rodziców przygotowaliśmy specjalny panel opiekuna, gdzie mają oni wgląd do kont wszystkich swoich dzieci, wraz z ich dokumentacją i historią płatności. Naszym celem jest, aby zarządzanie edukacją Twojego dziecka było jak najprostsze, dlatego stawiamy na transparentność i łatwość dostępu do informacji. Z nami zarządzanie edukacją staje się proste, wygodne i dostępne z każdego miejsca, w każdej chwili.

O nas - smartminds1
7% najlepszych placówek edukacyjnych w Polsce w 2023

Nagrody i wyróżnienia

Działając od 2018 roku, nasza firma zdobyła liczne nagrody i wyróżnienia, takie jak 1 Miejsce w plebiscycie Orły Edukacji w Powiecie Gliwickim za dwa lata z rzędu 2021 i 2022. W 2023 podnieśliśmy poprzeczkę jeszcze wyżej dostając się oficjalnie do 7,6% najlepszych przedsiębiorstw w branży edukacji w Polsce.

Mimo że przez te 5 lat otrzymaliśmy setki pozytywnych opinii w sieci oraz ani jednej negatywnej to najlepszym wyróżnieniem jednak są dla nas sukcesy uczniów, którzy decydują się na korepetycje ze Smart Minds.

O nas - Smartminds Rebranding

Re-branding 2024

W latach 2023 – 2024 przeszliśmy proces rebrandingu, przekształcając naszą tożsamość z Lektora Personalnego – skupionego się przede wszystkim na indywidualnych zajęciach – w Smart Minds, gdzie oferujemy jeszcze więcej. Teraz nie tylko kładziemy nacisk na indywidualną naukę, ale także mocno rozwinęliśmy ofertę zajęć w grupach oraz mini grupach, szczególnie w zakresie języka angielskiego i matematyki. 

Ale to nie koniec – poszerzyliśmy naszą gamę usług dostępnych na miejscu, czyniąc nasze centrum nie tylko miejscem korepetycji, ale pełnoprawnym Centrum Edukacji. W Smart Minds wierzymy, że edukacja ma wiele twarzy, dlatego naszym celem jest dostarczanie różnorodnych możliwości nauki, które odpowiadają na potrzeby każdego ucznia. Dołącz do nas i odkryj nową jakość edukacji! 

O nas - Smartminds Rebranding

Zapraszamy do darmowej lekcji próbnej oraz konsultacji telefonicznej

Z nami do sukcesu!

Dołącz do grona zadowolonych uczniów i razem ze Smart Minds pokonaj trudności, lepiej zrozum kłopotliwe przedmioty, zdaj na wymarzone studia. Razem z nami marzenia stają się rzeczywistością!